Sacensības

Dalība sacensībās

Studijas audzēkne Karina Ļitvinova piedalījās daiļslidošanas sacensībās š.g. 24 februārī Ogres ledus hallē, ko organizēja sporta klubs "Slidotprieka kauss". Karīna savā grupā ieņēma godalgoto otro vietu. Malacis!

KARINA

KARINAL

Š. g. 23. martā studijas audzēkņi piedalījās daiļslidošanas sacensībās, ko organizēja daiļslidošanas sporta klubs „Dzintara slidas’’ LSPA ledus hallē. Sacensībās piedalījās un ieguva sekojošas vietas:

• Eva Ozola ( 2008) – 2 labākais vērtējums savā grupā;
  • Elizabete Bondare (2006) – 2. vieta savā grupā;
  • Adelīna Balode (2004) - 2. vieta savā grupā;
  • Uldis Ozols ( 2005) – 1. vieta savā grupā;
  • Katrina Ļitvinova ( 2002) – 2. vieta savā grupā.

Visi bija malači! Paldies trenerēm un vecākiem!

Dalība sacensībās Jūrmalā

Ledus studijas audzēkne Elizabete Bondare ( 2006) š.g. 7. Aprīlī piedalījās Jūrmalas atklātajā bērnu čempionātā daiļslidošanā 2013. Elizabete nostarteja ļoti labi un savā grupā ieņēma 5 vietu.

Grupā startēja 11 dalībnieki, no kuriem visi bija sporta klubu audzēkņi. Malacis!

Elizabete_4

Elizabete_8

DSCF0031Studijas audzēkne Eva Ozola/ 4.gadi/ piedalījās daiļslidošanas sacensībās š.g. 16. februārī Ogres ledus hallē, ko organizēja sporta klubs „Slidotprieka kauss 2014’’. Eva savā grupā, starp astoņām meitenēm, ieņēma godalgoto pirmo vietu! Rezultāts - no 40 iespējamiem punktiem, iegūti 34 punkti. Malacis!

Studijas audzēkne Eva Ozola/ 6.gadi/ piedalījās daiļslidošanas sacensībās š.g. 29. februārī Tukuma ledus hallē „ Makša piruete’’ . Eva savā grupā A elementos, starp desmit meitenēm, izcīnīja sesto vietu ar 32,4 punktiem! Malacis!

Studijas audzēknis Uldis Ozols/ 8 gadi/ arī piedalījās sacensībās „Makša piruete’’, kur B elementos ieņēma pirmo vietu ar 35,3 punktiem. Malacis!