Portfelis

"Rūķīšu Ziemassvētki" 2015

Rīgas ledus teātra studijas dalībnieki otrajos Ziemassvētkos piepildīja ar skaņu, slidojumu un prieku slidotavu Esplanādē, Rīgas centrā, izslidojot priekšnesumu „ Rūķīšu Ziemassvētki”.

Ciemos nāca kazlēni, vilks, lapsa, kurmis, zīlīte, pelēni, sniegpārslas ,sniegavīrs un citi tēli. Ar bērnu prieku un radītu ziemas noskaņojumu uz ledus ir noslēdzies 2015. gads!

Ziemassvētki kopā ar drošsirdīgo Pēterīti

2011. gada nogalē Ziemassvētku vakara priekšpusdienā izskanēja koncertpriekšnesums „Ziemassvētki kopā ar drošsirdīgo Pēterīti’’ Rīgā, Volvo sporta centra ledus hallē. Skatītājiem tā bija jauka iespēja iepazīties ar radošu un māksliniecisku darbu, klausīties jauku klasisko mūziku un vērot teātra lomu spēli bērnu un jauniešu izpildījumā. Paldies atbalstītājiem un dalībnieku vecākiem! Labdarības pasākums ar koncertuzveduma ainām notika uz ledus arī publiskajā slidotavā Siguldā un īpaši gatavots priekšnesums uz zemes tika rādīts Baldones bērnu namā.

Ziemas svētki maziem un lieliem

IMG 49462013. gada nogalē Rīgas ledus teātra studijas dalībnieki sagatavoja priekšnesumu, ar kuru iepriecināja mazos un lielos skatītājus uz ledus. Koncertpriekšnesums „Ziemas svētki maziem un lieliem” skatītājus veda patiesos ziemas priekos un svētku izjūtās, un bija skatāms 26. decembrī, Rīgā, Spīķeru slidotavā.

Bērniem bija iespēja redzēt kā bērni, jaunieši un seniori izslidoja uz ledus Ziemas varoņus – Ziemu, Lauski, sniegpārsliņas, atdzīvināja Sniegavīru un rotāja Svētku egli.

Noslēdzies projekta pirmais posms studijā "Esi aktīvs un radošs"

No 23. aprīļa studijā tika īstenots projekts, kur apmācību programmā iekļāvās jauni 12 bērni, vecumā
no 6 līdz 13. gadiem no Rīgas ģimenēm.

Projekts tika īstenots ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu. Bērni iekļāvās studijas
darbā - mācījās slidošanas pamatprasmes, sportoja stadionā un piedalījās kopīgos pasākumos.
Projektam plānoti trīs posmi, kuri noslēgsies š.g. decembrī. Nākošais projekta posms augustā.

Noslēgts jauniešu iniciatīvas projekts

jauniesuiniciativaterpi 011Noslēgts jauniešu iniciatīvas projekts „Top tērpi un rekvizīti ledus teātrī’’, kur notikuši darbi jauniešu iniciatīvā. Slidot jaunos tērpos vienmēr ir patīkami, tādēļ jaunietes projektā nolāma mēgināt izgatavot jaunus kostīmus un rekvizītus jaunajam priekšnesumam pašu rokām. Jaunietes pašas izvēlējās materiālus, piegrieza un šuva.

Kopā tika izgatavots Sniegavīrs un Svētku egle un četri skaisti svārki un trīs rekvizīti. Projekta dalībnieces lika lietā visus savus talantus un prasmes- šūšanu, zīmēšanu, projekta organizēšanu, tērpu materiālu iegādi, prezentēšanu projekta noslēguma pasākumā. Noslēdzot projektu, projekta koordinators atzina, ka gāja interesanti, bet grūtāk kā sākumā likās.

Mūsu uzvedumi

 • "Ziemassvētku brīnumainās pārvērtības"
 • "Andersena pasaku svētki uz ledus"
 • "Sniega karaliene"
 • "Zaķēna Fēliksa Ziemassvētku ceļojums apkārt pasaulei"
 • Ziemas svētki maziem un lieliem
 • "Ziemassvētki kopā ar drošsirdīgo Pēterīti"
 • Bērnu prieks visa gada garumā
 • "Ziemassvētki kopā ar drošsirdīgo Pēterīti" 2011
 • IMG 0254
  "Ziemassvētki ar kazlēniem un vilku" 2014
 • IMG 7642
  "Rūķīsu Ziemassvētki" 2015
 • IMG 7642
  ''Ziemassvētku brīnums'' 2016

Atsauksmes

Vēlējos Jums pateikties, par iespēju Raivim piedalīties Jūsu organizētajā nometnē. Dēlam tā ļoti patika un viņš lieliski tajā pavadīja laiku, ar prieku cēlās un brauca. Biju patīkami pārsteigta redzot priekšnesumu un saprotot, ka Raivis ir iemācījies slidot, gandrīz vairs nekrītot:) Kas var būt vēl labāk, kā vasarā izbaudīt ziemas priekus!

Raivja mamma

Mūsu kontakti

Mūsu rekvizīti || Kā mūs atrast